Podsumowanie rundy jesiennej

Podopieczni grającego trenera Marcina Janickiego na półmetku rozgrywek klasy okręgowej sezon 2019/2020 zajęli 12 miejsce zdobywając 14 punktów. Po bardzo dobrze rozpoczętym sezonie wygrana na inaugurację min. z Słowianem Dworszowice czy remisem Piastem Błaszkami wygrana w meczu derbowym z MKS Zduńska Wola przyszedł słabszy okres naszej druzyny przyczyniło się do tego wiele kontuzji min. Filipa Jaszczaka czy Jakuba Jurgi. Najskuteczniejszymi zawodnikami byli: Marcin Janicki, oraz Marcin Antczak. Klub z kolejarskiej dzielnicy już myśli o wzmocnieniach na rundę wiosenną. Wszyscy chętni mogą w tej sprawie kontaktować się z prezesem klubu Piotrem Pazerą– telefon 609 108 572. (https://ks-karsznice.futbolowo.pl) Za wsparcie chcemy serdecznie podziękować naszym sponsorom i partnerom min. Firmie AVES oraz Województwu łódzkiemu.