Zwycięstwo w ostatnim sparingu.

Pierwsza drużyna KS Karsznice pokonała w swoim ostatnim sparingu w okresie przygotowawczym Rokitę Rokitnica 4-3 choć  przegrywaliśmy już 0:3.Mecz rozegrany został w Ostrowie.

W pierwszej części gry to zawodnicy z Karsznic stworzyli sobie więcej sytuacji strzeleckich ale to gospodarze trafiali do siatki.Wykorzystali nasze złe ustawienie w obronie i kończyli akcje golami.Druga połowa miała podobny przebieg,KS Karsznice prowadzi grę ale Rokita po kontrze strzela kolejną bramkę przy bierności naszych defensorów i zrobiło się 0:3.Wtedy nasi gracze pokazali prawdziwy boiskowy charakter.Najpierw w 60 minucie w zamieszaniu podbramkowym najprzytomniej zachował się Błażej Jurga strzelając gola na 1:3.W ostatnich piętnastu minutach zdobywamy jeszcze 3 gole-dwa trafienia dołożył Marcin Janicki,jedno Janusz Jonczyk i wygrywamy mecz 4:3.W końcówce mogliśmy pokusić się jeszcze o  2 bramki ale niestety zabrakło skuteczności.Gospodarze postawili nam dzisiaj wysoko poprzeczkę,trzeba przyznać,że w B klasie na pewno będą jedną z czołowych drużyn.

Skład KS Karsznice:

Krzysztof Szaflik-Tomasz Horodyski,Oskar Budzisz,Jakub Michalak(75'Sebastian Kamerdyn),Patryk Kołodziejczyk(45' Daniel Raj)- Sebastian Stodulski,Tomasz Witczak,Mariusz Juszczak(46'Daniel Lisowski),Rafał Zieliński(60' Błażej Jurga)-Janusz Jonczyk,Marcin Janicki.

W meczu zagrać nie mogli:Rafał Wencel,Daniel Szubert,Tomasz Bednarek,Sebastian Kamiński.