Koniec okresu przygotowawczego

W ostatnim etapie okresu przygotowawczego KS Karsznic rozegrał sparingi z Prosną Wieruszów (sieradzka a klasa gr.II), LZS Rębieskie (sieradzka klasa A) i Termami Uniejów ( łódzka klasa okręgowa).W tych spotkaniach odnotowaliśmy 2 zwycięstwa i porażkę.Zwyciężyliśmy Prosnę Wieruszów 5:2 i LZS Rębieskie 7:2 oraz przegraliśmy z Termami 3:5.Jak  trener Paweł Oluszczyk podsumował okres przygotowawczy? W pierwszych sparingach ponieśliśmy porażki i było to zrozumiałe.Obciążenia treningowe były bardzo duże,próbowaliśmy kilku wariantów taktycznych i wybraliśmy te najlepsze.W drugiej fazie okresu przygotowawczego już wszystko wyglądało tak jak sobie zaplanowaliśmy.Zawodnicy fizycznie wyglądają dobrze w meczach sparingowych odnieśliśmy przekonujące wygrane a w meczu z Termami zaprezentowaliśmy się przyzwoicie.Wzmocniło nas 3 graczy,którzy bez wątpienia będą mocnym punktem drużyny w nadchodzącej rundzie.