Wysoka porażka z drużyną z okręgówki

W trzecim sparingu w okresie przygotowawczym seniorzy KS Karsznice przegrali z LKS Kobierzycko 2:6 (0:1).Mecz został rozegrany na sztucznym boisku w Sieradzu a naszym rywalem był zespół z klasy okręgowej.Pierwsza połowa nie zapowiadała aż takiego wysokiego wyniku ponieważ mecz był bardzo wyrównany i obie drużyny stworzyły sobie kilka dogodnych sytuacji jednak po błędzie naszej obrony Kobierzycko strzeliło bramkę.W drugiej części gry trener zmienił ustawienie, zespół bardziej się otworzył co bezlitośnie wykorzystali rywale strzelając nam jeszcze 5 goli.Mimo kilku świetnych okazji w drugiej części gry udało nam się zdobyć tylko 2 bramki ( Janicki Marcin,Jonczyk Janusz) i mecz zakończył się porażką KS-u.

Swarzyński Mateusz-Michalak Jakub,Wencel Rafał,Stodulski Sebastian(60' Kamerdyn Sebastian),Krześniak Jarosław(60' Raj Daniel)-Horodyski Tomasz,Zieliński Rafał,Jonczyk Janusz,-Witczak Tomasz(45' Lisowski Daniel),Bednarek Tomasz,Janicki Marcin.